מאמן עסקי

על מנת לפתוח עסק מצליח לא מספיקים רק רעיון מעולה ורצון טוב, אלא יש גם צורך בידע וכלים מקצועיים שיפתחו את הדרך למינוף וקידום. את הכלים הללו מציעה Grow Up, שיטת אימון לבעלי עסקים המבוצעת באופן אישי דרך האינטרנט. כמו כן, השיטה כוללת גם תחומים נוספים כדוגמת  אימון זוגי, משפחתי ואישי, שלא אחת קשורים ומשפיעים על ההתנהלות העסקית.

הקשיים שעומדים בפני בעלי עסקים

על פי נתוני סטטיסטיים, מתוך 3 עסקים שנפתחים בישראל צפוי אחד להיסגר בתוך 5 שנים, ולמעשה רק עסקים מעטים ישרדו לטווח הארוך. מסתבר שהגורם המרכזי לכישלון עסקי נובע  ממחסור בהכוונה וידע, בין אם בניהול נכון של כוח אדם, פיתוח אסטרטגיות שיווקיות מתקדמות, או ראיה ותכנון לטווח הארוך. בנוסף, הכישלון עשוי לנבוע מהיעדר מיקוד, מאי יכולת להבחין בין עיקר לטפל, ומהכרה בלתי מספקת של אמצעי מימון וחסמים בירוקרטים. כבודם של הכלים והידע הטכני במקומו מונח, אך האמת היא שהם אינם שווים הרבה אם אין התייחסות גם למישור האישי. זאת מאחר שבמרבית המקרים הכשל האמיתי נובע מאישיותו של בעל העסק , אמונותיו, דפוסי התנהגותו ואורח חשיבתו. ב-  Grow up תמצאו בדיוק את הכלים הנדרשים על מנת לחולל שינוי.

ארגז כלים יישומי לבעלי עסקים

עם  Grow up מסופק לבעלי עסקים ארגז כלים מקיף ויישומי, אשר יוביל לשינוי מהותי בגישתם וכפועל ישיר גם ביכולתם להצליח בעולם העסקים. מדובר בארגז כלים המותאם במדויק לכל אדם בהתאם לאישיותו, צרכיו ותפקידו הנוכחי בארגון. העבודה הקרובה מאפשרת למתאמן לפרוץ את מגבלותיו, לחשוב ולפעול אחרת בדרך להגשמת יעדיו העסקיים, ואף להמשיך מהם הלאה ליעדים מאתגרים וחדשים שלא העז להעלות בדמיונו.

אימון אישי, יעיל וזמין

גם אם ברור לכם שאימון עסקי יכול להוות מפתח להצלחה, במציאות האינטנסיבית בה אתם חיים זמן פנוי הינו בגדר מותרות. בעיה זו מקבלת פתרון יעיל עם Grow up , מאחר שמדובר בשיטת אימון ייחודית המועברת דרך המחשב האישי, הטאבלט או הסמארטפון. בתוך כך, כל לקוח זוכה בליווי צמוד של מאמן עסקי המנהל מולו תקשורת הדדית בכתב, בסקייפ או דרך הטלפון. על כן, ניתן לשלב את האימון בכל עת ומקום, בין אם אתם נמצאים בבית, במשרד, בבית קפה או אפילו בחו”ל.

להיות חלק מהצלחה עסקית

אם גם אתם רוצים להפסיק עם מאמצי ההישרדות, ולהתחיל להצעיד את העסק שלכם לקראת הצלחה ומינוף, הינכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפונים: 08-6420202, 052-8413192.              

נשמח להעמיד לרשותכם בהקדם מסלול אימון התפור לצרכיכם.

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *