הבלוג שלי

...My Blog

איך נשמור על תדר גבוה?

אנחנו חיים בעידן בו רוב בני האדם כבר מודעים לכך שיש אנרגיות בכל מקום, האנרגיות הללו מקיפות אותנו ולמעשה, היקום הוא אנרגיה אחת גדולה המורכבת מתדרים שונים.

גובה התדר הוא זה שקובע. ככל שהתדר שאנו נמצאים בו גבוה יותר, כך האנרגיה שמשפיעה עלינו מעצימה ומחזקת אותנו ובלי לשים לב אנחנו מתחברים לשמחה ויצירתיות, מושכים אלינו יותר שפע, בריאות וחיים במימוש עצמי.

מה משמעות המילה תדר בעולם הרוחני, ומה משמעותו בעולם ההגשמה העסקית?

ניקח כדוגמה צלילים יפים והרמוניים, צלילים המופקים מפעמוני נחושת, מקערות טיבטיות, מנגינת נבל או אפילו ממשולש, אלו צלילים בעלי תדר גבוה. גם למוזיקה קלאסית רגועה יש תדר גבוה וכמובן גם כל מה שמסמל בעיננו יופי כמו: קריסטלים, פרחים, ים כחול, יערות, אגמים, כל אלה ואחרים גורמים לתדר גבוה.

לעומת זאת, ניקח מקומות מוזנחים הסובלים מרעש תעשייתי קבוע, פליטת עשן או גז – אלו מקומות בעלי תדר נמוך. גם בבתי חולים ומקומות שבהם יש חולי ועצב יש תדר נמוך. ובהקבלה, אנשים אשר רוטנים, כועסים או חושבים מחשבות שליליות, מחוברים לתדר נמוך.

איך נוכל להיות בחיבור לתדר גבוה ביום יום?

מאמנים מוסמכים ומורים רוחניים עובדים עם אנרגיות ותדרים על בסיס יומיומי, הם מודעים לכך שיש לתחזק את הגוף והמודעות שלהם באופן שוטף.

הסיבה היא שככל שמאמן או מטפל רוחני נמצא בתדרים גבוהים יותר כך הוא שומר על אנרגיה חיובית ונקיה ובחיבור לאור, כך הוא יכול להוות ערוץ מוליך אור ואנרגיה מעצימה ללקוחותיו. המאמן לפיתוח תודעתי מסייע ללקוחותיו לנקות את הגוף האנרגטי את גוף האור ולא פחות חשוב, עוזר ללקוחותיו להבין את החשיבות של ניקיון התודעה, כדי לאפשר כניסה של תכולה פנימית נכונה ומעצימה. ככל שהמחשבות שלנו, הרגשות והכוונות שלנו חיוביות כך גוף האור גדול יותר בתוכנו, כך נוצרת הגנה ומגנט לכניסת שפע ואירועים חיוביים לחיינו. 

השפע יבוא לידי ביטוי במימוש עצמי, בכניסת הזדמנויות ובפרנסה טובה ואף ימשוך אלינו אנשים מתאימים אשר משדרים על אותו תדר. חשוב לציין ששמירה על תדר גבוה היא עבודה של מאמן ומתאמן גם יחד וככל שההכרה בחשיבותה של שמירה על התדר הגבוה תופנם, כך היא תבוא לידי ביטוי בחיים הגשמיים, במילים אחרות להיות במלוא הפוטנציאל זו לא פעולה של זבנג וגמרנו, יש לעשות תרגול יומיומי וחיבור לאור על ידי הצהרות ועל ידי הכרת תודה יומיומית. 

דוגמאות לכך הן אמירות יומיומיות כמו: 

"אני מתחבר/ת לאור ולאהבה."

"אני משחרר את כל האמונות המגבילות שאני חש/ה בנוגע לכסף מעתה אני יוצר/ת מערכת יחסים חדשה איתו. כסף הוא דבר טוב, אני רוצה כסף והרבה ממנו בחיי."

הרעיון הוא לשחרר אנרגיה צבורה ישנה, לשטוף אותה החוצה מאיתנו. לנשום עמוק ולהתחבר חיבור נקי לאמירות כגון אלה. 

אם נקפיד לעשות זאת באופן יומיומי, נפתח מיומנות וכך נוכל תוך מספר דקות ליצור תדר גבוה יותר. נקודת המוצא היא, ההבנה שאנו לוקחים אחריות מלאה על כל מה שמתחולל בתוכנו ולכן עלינו להטעין את עצמנו במחשבות חיוביות ובכוונות טובות.

אפשר לבקש במודע להעלות את התדר, רק עצם הבקשה תגרום לנו להרגיש איך שמחה וחיוניות ממלאת אותנו, מאפשרת לנו לזמן יום נהדר ומוצלח וכל מה שתכננו או לא תכננו זורם בצורה מופלאה.

תנסו, עשו ניקיון לתודעה, אפשרו לשפע להגיע אליכם ותיהנו מהתחושה.

אהבתם? שתפו.

אולי גם אלו יעניינו אותך...

תודעת העושר בעסקים

קורס של 4 מפגשים שיפתחו לך תודעה עסקית ממגנטת שתגרום לך להגדיל את ההשפעה שלך ולהגיע ליותר אנשים בקלות, הנאה ושמחה

מדריך במתנה!

קורס חינמי לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

סט מדיטציות...

קורס חינמי לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

מדע ההתעשרות!

קורס חינמי לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

דילוג לתוכן